کد خبر : ۳۴۵۳۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

زباله و اشتغال مشکل حاد مازندران است

رئیس مجمع نمایندگان مازندران، زباله، فاضلاب و اشتغال را از جمله مشکلات حاد فراروی استان بیان کرد و خواستار حمایت مسئولان ملی برای حل این مسائل شد.

زباله و اشتغال مشکل حاد مازندران است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علی اسماعیلی عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان با اشاره به تشکیل جلسات مختلف مجمع نمایندگان استان با وزرا و مسئولان مختلف کشوری اظهار داشت: مازندران به رغم داشتن مواهب مختلف در ۴۰ سال گذشته نتوانسته مشکلات فراروی را حل یا کم کند.

وی زباله، فاضلاب، اشتغال و بخش های اقتصادی را از جمله مشکلات فراروی استان بیان کرد و خواستار حمایت مسئولان ملی برای رفع این مسائل شد.

علی ادیانی عضو دیگر مجمع نمایندگان مازندران، حفظ کارآمدی نظام را داشتن سرمایه اجتماعی دانست و گفت: همه ما باید برای تحکیم و حفظ سرمایه های اجتماعی برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: آنچه که به ما مشروعیت می دهد ناشی از حفظ سرمایه اجتماعی است و کارآمدی می تواند تثبیت کننده سرمایه اجتماعی در کشور باشد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: کاری که در تراز مردم باشد نیازمند واکاوی است و تکیه بر ظرفیت های داخل برای تقویت سرمایه اجتماعی و نشان دادن کارآمدی مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت است.

کلید واژه :

زباله و اشتغال

،

مازندران

ثبت نظرات
captcha