کد خبر : ۳۴۵۳۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان و امیر عبدالرضا سپنجی به عنوان داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر شدند.

داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان و امیر عبدالرضا سپنجی به عنوان داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر شدند.

 سازمان حفاظت محیط زیست، در بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مشارکت و از فیلم های دارای رویکرد محیط زیستی تقدیر خواهد کرد.

حمایت و تقدیر از فیلمسازانی که تلاش می کنند موضوع مهم و دارای اولویت در عرصه عمومی و گفتمانی کشور وارد کنند، از جمله راهبردهای اصلی سازمان حفاظت محیط زیست است. داوری فیلم های بخش تجلی اراده ملی، همزمان با بخش اصلی جشنواره فیلم فجر انجام می شود.

داوران این بخش از جشنواره فیلم فجر، دیگرانوهی هواکیمیان، منصور ضابطیان، امیر عبدالرضا سپنجی هستند.

دیگرانوهی هواکیمیان مستندساز، کارگردان و تهیه کننده پیشکسوت تلویزیون ایران است و فیلم های آموزشی و بهداشتی متعددی را تولید کرده است که برخی از این آثار در جشنواره بین المللی داخل و خارج از ایران دیپلم افتخار دریافت کرده اند.

دیگر داور این بخش، ضابطیان دو سال پی در پی جایزه قلم بلورین بهترین گفتگوی سال و یک سال هم جایزه قلم بلورین بهترین ساخت گزارش سال را در جشنواره مطبوعات کسب کرده و برنامه های متّعدد تلویزیونی از جمله رادیو شب و رادیو هفت در کارنامه دارد.

سبد، مردم ایران سلام، جغرافیای فریاد، فرش واژه، نقره، رادیو هفت و «صدبرگ» از معروف ترین کارهای، منصور ضابطیان در تلویزیون است.

وی همچنین کارگردانی برنامه وقت خواب از شبکه های اینترنتی را در کارنامه خود دارد. او هم اکنون همراه با تیم تولیدی رادیو هفت فعالیت خود را با تولید و پخش زنده شبانه برنامه رادیو شب از شبکه شما را ادامه می دهد.

داور سوم این بخش، امیر عبدالرضا سپنجی مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست است.

منبع انتخاب

کلید واژه :

داوران بخش محیط زیست جشنواره فیلم فجر

،

داوران بخش محیط زیست

،

جشنواره فیلم فجر

،

محیط زیست

ثبت نظرات
captcha