کد خبر : ۳۴۵۲۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

واکنش عضو شورای تهران به جلسه خبرساز کمیته محیط زیست

آرش حسینی میلانی رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه به برخی حاشیه های ایجاد شده برای جلسه دیروز این کمیته واکنش نشان داد و گفت: فرد دعوت شده در جلسه، کارشناس یک شرکت بخش خصوصی بوده است.

واکنش عضو شورای تهران به جلسه خبرساز کمیته محیط زیست

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دیروز انتشار خبر برگزاری جلسه ای در کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با موضوع آلودگی هوای پایتخت درحالی خبرساز شد که برخی رسانه ها از حضور فردی به نام «مجید توکلی» در جلسه انتقاد و اعلام کردند: «این فرد در وقایع فتنه 88 نقش داشته است چطور باید در جلسات رسمی شورا شرکت کند»؟
حسینی میلانی عضو و رئیس کمیته محیط زیست کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران امروز مطلبی را در اختیار رسانه ها قرار داد و در قالب آن تاکید کرد: کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران دیروز همانند هفته های گذشته با هدف بررسی و پایش مشکلات زیست محیطی شهر تهران تشکیل جلسه داد و به مناسبت روز هوای پاک به بررسی تطبیقی آلودگی هوای شهر تهران با کلانشهرهای دیگر که با این معضل مواجه هستند پرداخت.
وی افزود: در این جلسه علاوه بر افراد مسئول در حوزه مقابله با آلودگی هوای شهر تهران، یکی از شرکت های مشاوره دهنده به شهرداری که در حوزه مقابله با آلودگی هوای تهران به بررسی اقدامات انجام شده در مکزیکوسیتی (پایتخت مکزیک) پرداخته، دعوت شده بود تا گزارش موردی درباره مطالعات خود را ارائه کند.
حسینی میلانی با بیان اینکه تلاش کمیته محیط زیست و خدمات شهری دوری کردن از حاشیه ها و سیاسی کاری و پرداختن تخصصی به مشکلات و معضلات محیط زیستی شهر تهران است افزود: شرکت مشاوری که به جلسه امروز دعوت شده بود به همراه تعدادی از کارشناسان خود در این جلسه شرکت کرد و فرد مورد اشاره در رسانه ها یکی از کارشناسان این شرکت خصوصی است و در این جلسه نیز به جز سخنان تخصصی در زمینه آلودگی هوا و راه های مقابله با آن سخن دیگری گفته نشده است.
در خبر ارسالی این عضو شورا به به نقل وی اظهارامیدواری شده است که رسانه ها قبل از انعکاس موضوعات اینچنینی و ایجاد ابهام و شائبه در جامعه، چگونگی موضوع را از منابع رسمی جویا شوند و افکار عمومی را درگیر موضوعات حاشیه ای نکنند.
منبع ایرنا

کلید واژه :

جلسه کمیته محیط زیست

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha