کد خبر : ۳۴۵۲۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست رای لازم را کسب نکرد

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، گفت: پس از ارائه توضیحات توسط مسئولین سازمان محیط زیست تحقیق و تفحص از این سازمان در کمیسیون کشاورزی رای لازم را کسب نکرد.

تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست رای لازم را کسب نکرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علی اکبری افزود: دستور کار نشست امروز بررسی موضوع تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست با حضور آقای کلانتری و تعدادی از نمایندگان درخواست کننده تحقیق و تفحص بود.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از سوی امضاءکنندگان تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست آقای ادیانی مسائل و محورهای را مطرح کرد، تصریح کرد: آقای کلانتری و معاونین وی پاسخ ها و توضیحاتی را در زمینه مسائل طرح شده از سوی متقاضیان تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست ارائه کردند.
وی با اشاره به اینکه، پس از ارائه توضیحات توسط مسئولین و مدیران سازمان محیط زیست تحقیق و تفحص از این سازمان در کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی رای لازم را کسب نکرد، ادامه داد: از سوی کمیسیون کشاورزی گزارش عدم تصاحب رای لازم تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی با تاکید بر اینکه وضعیت تالاب ها، تاخیر در پاسخ به استعلامات ارزیابی های زیست محیطی اجرای طرح ها و عزل و نسب ها در سازمان محیط زیست از جمله مهم ترین موضوعات مطرح شده در این نشست بود، خاطر نشان کرد: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه به سازمان محیط زیست برای پاسخ به استعلامات جهت اجرای طرح ها دو ماه فرصت داده شده است، در صورت تاخیر در پاسخگویی دستگاه مربوطه پاسخ را قطعی تلقی می کند و به کار خود ادامه می دهد.
 

منبع ایرنا

کلید واژه :

تحقیق و تفحص

،

سازمان محیط زیست

ثبت نظرات
captcha