کد خبر : ۳۴۵۲۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

اطلاعیه سازمان محیط زیست درباره آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

سازمان محیط زیست اطلاعیه شماره یک خود را در خصوص ششمین آزمون فراگیر مشترک دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۷ برای مشاغل کارشناسی و مامور اجرایی محیط زیست منتشر کرد.

اطلاعیه سازمان محیط زیست درباره آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سازمان محیط زیست اطلاعیه شماره یک خود را در خصوص ششمین آزمون فراگیر مشترک دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۷ برای مشاغل کارشناسی و مامور اجرایی محیط زیست منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:
به اطلاع تمامی متقاضیان ثبت نام و شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۷ می رساند در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور برای جذب در (سازمان حفاظت محیط زیست) از روز یکشنبه مورخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ ۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ خاتمه می یابد.

متقاضیان گرامی شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال خواهد شد.

داوطلبان متقاضی استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل های استخدام در هر یک از دستگاههای یاد شده، به دفترچه راهنمای آزمون که از تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۷ (همزمان با شروع ثبت نام) در سایت اینترنتی www.hrtc.ir قرار داده خواهد شد مراجعه نمایند.

ششمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار می شود. توضیحات لازم درخصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای ثبت نام، اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارا از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام میشود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.

کلید واژه :

اطلاعیه سازمان محیط زیست

،

آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

،

آزمون فراگیر

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha