کد خبر : ۳۴۵۲۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

طرح جمع آوری لاستیک های فرسوده در خاش اجرا شد

معاون شهردار خاش سیستان و بلوچستان گفت: طرح جمع آوری لاستیک های فرسوده با هدف حفاظت از محیط زیست و زیباسازی محیط شهری در نقاط مختلف این شهر اجرا شد.

طرح جمع آوری لاستیک های فرسوده در خاش اجرا شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عبدالوحید هاشمزهی اظهار داشت: لاستیک ها از مواد پلیمری تشکیل شده اند که غیر قابل بازیافت هستند و به راحتی تجزیه نمی شوند.
وی افزود: شهرداری خاش به منظور حفظ محیط زیست و منابع طبیعی و نیز جلوگیری از آلودگی فضای شهری این اقدام را در دستور کار خود قرار داده است.
معاون شهردار خاش با بیان اینکه بسیاری از سودجویان با آتش زدن لاستیک ها در اطراف شهر موجب ایجاد آلودگی های زیست محیطی و تهدید سلامت فردی و اجتماعی می شوند، اظهار داشت: شهرداری در یک طرح فوری اقدام به جمع آوری تمامی لاستیک های کهنه از سطح شهر کرد.
وی ادامه داد: پاکسازی محلات با جمع آوری زباله و نخاله های ساختمانی و لایروبی کانالها به طور مستمر با هدف حفظ سلامتی عمومی شهروندان، آراستگی و نظافت شهری و جلب رضایت مردم در حال انجام است.
هاشمزهی اظهار داشت: حوزه خدمات شهری شهرداری خاش به دلیل گستردگی و اهمیت این موضوع، در قالب تیمی فعال و همه روزه نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر اقدام می کند.
وی افزود: ریختن و رهاسازی زباله در معابر علاوه بر ایجاد آلودگی های زیست محیطی سبب نازیبایی منظر شهری می شود.
 

منبع ایرنا

کلید واژه :

طرح جمع آوری لاستیک های فرسوده

،

خاش

،

لاستیک های فرسوده

ثبت نظرات
captcha