کد خبر : ۳۴۵۱۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

انتخاب مدیر آبفارخوزستان ازطریق انتشار آگهی

وزارت نیرو در اقدامی جالب برای مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان، اقدام به درج آگهی دعوت به همکاری کرده است.

انتخاب مدیر آبفارخوزستان ازطریق انتشار آگهی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، درویش علی کریمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان چندی قبل به علت بازنشستگی از سمت خود جدا شد و چند روز قبل عادل حرباوی به عنوان سرپرست این شرکت شده است.

با وجود اینکه مراسم معارفه حرباوی نیز برگزار شده است ولی اکنون وزارت نیرو در اقدام جالب اقدام به انتشار آگهی دعوت به همکاری به منظور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان کرده است.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، از متخصصان داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت های زیر دعوت به اعلام آمادگی می نماید».

همچنین در این آگهی تاکید شده است: «مدیریت بخش آب و فاضلاب کشور در راستای راهبرد شایسته گزینی وزارت نیرو در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی خدمت گزاری، با لحاظ مجموعه اسناد بالادستی و رعایت مواد قانونی ذیربط، برای سمت «مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان» دعوت به اعلام آمادگی می نماید».

در این آگهی افرادی که خود را شایسته تصدی مدیرعاملی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان می دانند فرمی را تکمیل می کنند تا سوابق آنها از سوی وزارت نیرو بررسی شود.

در این اطلاعیه برخورداری از صلاحیت های عمومی انتصاب بر اساس قوانین، مقررات و ضوابط ذیربط، کارمند رسمی یا پیمانی دستگاه های اجرایی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری و همکاران مدت معین شرکت های آب و فاضلاب روستائی، دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی در یکی از رشته های تحصیلی مرتبط، دارا بودن حداقل ۱۵ سال سابقه خدمت مرتبط در بخش های آب و فاضلاب و آب، برخورداری از حداقل هشت سال سابقه مدیریتی در سطوح مدیریت میانی، معاونت و هیئت مدیره شرکت های آب و فاضلاب و یا همتراز در سایر شرکت ها، حداکثر سن ۵۵ سال و حداکثر سابقه خدمت ۲۵ سال برای مقاطع تحصیلی کارشناسی و ۲۸ سال برای کارشناسی ارشد و بالاتر از جمله شرایط احراز پست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان عنوان شده است.

منبع مهر

کلید واژه :

وزارت نیرو

،

انتخاب مدیر آبفای خوزستان

،

انتشار آگهی

ثبت نظرات
captcha