کد خبر : ۳۴۵۱۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فراخوان جدید وزارت نیرو برای انتخاب مدیران بخش آب و فاضلاب

وزارت نیرو در چارچوب راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت های عمومی و تخصصی، یازدهمین فراخوان برای مدیران عامل پنج شرکت آب و فاضلاب از میان افراد واجد شرایط و علاقه مند را منتشر کرد.

فراخوان جدید وزارت نیرو برای انتخاب مدیران بخش آب و فاضلاب

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، از تارنمای اطلاع رسانی وزارت نیرو، بر اساس این فراخوان که امروز (شنبه) منتشر شده است، مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری و قزوین و شرکت های آب و فاضلاب روستایی استان های چهارمحال و بختیاری، خوزستان و هرمزگان از میان افراد واجد شرایط می شوند.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاع از شرایط احراز و وظایف مربوطه و همچنین تکمیل فرم درخواست، تا پنجم بهمن ماه به نشانی اینترنتی www.moe.gov.ir مراجعه کنند.
، وزارت نیرو در 2 فراخوان قبلی خود از متخصصان واجد شرایط برای پست مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای خراسان، توزیع نیروی برق استان بوشهر، توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، توزیع نیروی برق استان یزد، توزیع نیروی برق استان البرز، توزیع نیروی برق استان و توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی دعوت به همکاری کرده بود.
وزیر نیرو دهم دی ماه امسال در دیدار مدیران وزارت نیرو با رئیس جمهوری گفت: با توجه به اینکه همه فعالیت های بخش آب و برق بر محور منابع انسانی شایسته است، موضوع شایسته گزینی را به شکل مناسبی دنبال می کنیم.

کلید واژه :

فراخوان جدید

،

وزارت نیرو

،

انتخاب مدیران

،

آب و فاضلاب

ثبت نظرات
captcha