کد خبر : ۳۴۵۱۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

محل انتشار بوی نامطبوع در پایتخت و تکذیب ترکیدگی لوله فاضلاب

سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران ترکیدگی لوله فاضلاب در میدان انقلاب را رد و اعلام کرد: گزارش های اولیه از انتشار بوی نامطبوع از محل منطقه «حسن آباد» واقع در مرکز پایتخت به این سازمان اعلام شده است.

محل انتشار بوی نامطبوع در پایتخت و تکذیب ترکیدگی لوله فاضلاب

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، صمیم روزبهانی چهارشنبه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار استان تهران گفت: تخمین زده می شود که محل انتشار بو از حوالی این محل بوده باشد اما بررسی ها برای اطمینان بیشتر در این زمینه و نیز علت و منشا آن در حال انجام است.
وی اظهارداشت: به محض اعلام این موضوع، در ستاد مدیریت بحران هشیار باش به دستگاههایی همچون شرکت گاز، آبفا، سازمان پدافند غیرعامل و دیگر نهادهای متولی داده شد.
روزبهانی افزود: اینک دو گروه از شرکت گاز و نیز یک تیم از آبفا در نقاطی از شهر مستقر شده اند و درحال بررسی هستند.
وی با بیان اینکه جلسه مدیریت بحران تشکیل خواهد شد گفت: منتظر گزارش های میدانی این تیم ها هستیم تا برای مقابله با این بوی نامطبوع نیز برنامه ریزی در دستور کار قرار گیرد.

**تکذیب ترکیدگی لوله فاضلاب
روزبهانی همچنین برخی گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ترکیدگی لوله فاضلاب در میدان انقلاب علت این بوی نامطبوع است را تکذیب کرد و گفت: آبفا این موضوع را رد کرده است.

**موردی به اورژانس اعلام نشده
سخنگوی اورژانس تهران نیز اعلام کرد که تاکنون هیچ موردی از آسیب دیدگی در نتیجه بوی نامطبوع در شهر تهران به سامانه 115 گزارش نشده است.

**محیط زیست نیز به دنبال منشا بو
معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان تهران نیز اعلام کرد که تیمی ارزیاب و کارشناسی از این نهاد با همکاری سایر متولیان تشکیل شده و درحال بررسی علت و منشا بوی نامطبوع هستند.
از عصر امروز اعلام شد که انتشار بوی نامطبوع در سطح شهر تهران خبرساز شده است.
 

منبع ایرنا

کلید واژه :

انتشار بوی نامطبوع

،

بوی نامطبوع

،

ترکیدگی لوله فاضلاب

ثبت نظرات
captcha