کد خبر : ۳۴۵۱۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مقابله با مخاطرات زیست محیطی مد نظر ادارات استان سمنان باشد

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه شناسایی و ارزیابی تهدیدات زیست محیطی در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد، گفت: مقابله با مخاطرات زیست محیطی مد نظر ادارات استان باشد.

مقابله با مخاطرات زیست محیطی مد نظر ادارات استان سمنان باشد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، سعید ناجی در جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با تهدیدات زیست محیطی(بیوتروریسم)، با بیان اینکه باید مراقب روان جامعه در صورت تهدیدات احتمالی زیست محیطی بود، تاکید کرد: شناسایی و ارزیابی تهدیدات زیست محیطی در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

وی با اشاره به تهدیدات مختلف بیوتروریسمی در جامعه یادآور شد: امروز وظیفه همه دستگاه های اجرایی شناسایی، ارزیابی، اقدام به موقع، هماهنگی و تعامل بیشتر در تشخیص عوامل آسیب رسان به محیط زیست است که باید در این زمینه آماده بود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان با اشاره به فعالیت های حوزه پدافند غیرعامل و لزوم تعامل دو سویه این بخش با سایر دستگاه های مرتبط خاطرنشان کرد: باید با حساسیت به موضوعات مختلف که با هدف غافلگیری دشمنان از قبیل آسیب به محیط زیست انجام می شود، مراقب و دقت بیشتری کرد که آگاهی و عدم ایجاد پریشانی و اضطراب در جامعه  لازمه آن است.

ناجی با تاکید بر موضوع شناسایی و پیشگیری خطرات احتمالی دشمنان در حوزه های مرتبط با محیط زیست تصریح کرد: انجام این اقدامات پیشگیرانه نباید منجر به برهم زدن نظم و امنیت کشور و جامعه شود و زندگی مردم را به طور مستقیم هدف قرار دهد، بلکه باید مراقب بود بی جهت روان جامعه با این اقدامات مقابله ای  پریشان و تهدید نشود.

کلید واژه :

مخاطرات زیست محیطی

،

ادارات استان سمنان

،

استان سمنان

ثبت نظرات
captcha