کد خبر : ۳۴۴۹۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بیت کوین به زیر ۵۰۰۰ دلار سقوط کرد

در پایان معاملات دیروز هجوم به فروش ارزهای دیجیتال که از هفته قبل آغاز شده بود، به اوج خود رسید و برای اولین بار در بیش از یک سال اخیر، قیمت بیت کوین از ۵۰۰۰ دلار هم پایین تر آمد.

بیت کوین به زیر ۵۰۰۰ دلار سقوط کرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از رویترز، روز دوشنبه، درحالی که هجوم به فروش ارزهای دیجیتال که از هفته قبل آغاز شده بود، به اوج خود رسید، برای اولین بار در بیش از یک سال اخیر، قیمت بیت کوین از ۵۰۰۰ دلار هم پایین تر آمد و کمترین رکورد ۱۳ ماهه خود را در پایگاه بیت استمپ ثبت کرد.

در حالی که قیمت بیت کوین تا ساعت ۲۰:۱۵ به وقت تهران با سقوط سنگین ۸.۷ درصدی به ۵۱۰۰ دلار رسیده بود، قیمت آن تا ساعت ۲۳:۰۶ به وقت تهران همچنان ۴.۳ درصد دیگر سقوط کرد و به ۴۸۷۷.۷۰ دلار رسید. این اولین بار پس از ۱۲ اکتبر ۲۰۱۷ است که قیمت بیت کوین تا این حد پایین می آید.

تاجران می گویند هجوم سرمایه گذاران به فروش ارز دیجیتال تا حد زیادی به حال وهوای مضطرب بازارها ارتباط دارد. آنها می گویند وحشت از معرفی زیرمجموعه های بیت کوین کَش در روز پنج شنبه، که قرار است آن را به ۲ ارز دیجیتال جداگانه تقسیم کند، دیگر ارزهای دیجیتال را بی ثبات کرده است.

کلید واژه :

افزایش دمای جهان

،

دی اکسید کربن تولیدی

،

استخراج بیت کوین

،

بیت کوین

ثبت نظرات
captcha