کد خبر : ۳۴۴۸۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مونتانا ایتالیا متقاضی ساخت شهرک سبز صنعتی هرمزگان است

شرکت ایتالیایی مونتانا متقاضی سرمایه گذاری در زمینه اجرا و راه اندازی شهر سبز صنعتی و اجرای طرح های بازیافت و مدیریت پسماند در هرمزگان است.

مونتانا ایتالیا متقاضی ساخت شهرک سبز صنعتی هرمزگان است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، شرکت مونتانا در کشور ایتالیا در زمینه انرژی های تجدید پذیر و بازیافت پسماند فعالیت دارد و حدود 3 گیگاوات نیروگاه تجدید پذیر نیز راه اندازی کرده است.
استاندار هرمزگان یکشنبه شب در نشست با مدیرعامل این شرکت ایتالیایی اظهار داشت: ایده راه اندازی شهرک سبز صنعتی در استان کاری نو و در راستای کمک به محیط زیست است و ما از این ایده حمایت می کنیم.
فریدون همتی اظهار داشت: باید برنامه خوب و دقیقی در راستای اجرای طرح شهرک سبز صنعتی در هرمزگان ارائه شود تا با انجام یک کار مشترک بتوانیم به نتایج خوبی دست یابیم.
وی افزود: اجرای چنین طرح هایی می تواند اثرهای خوبی به ویژه در راستای حفظ محیط زیست به همراه داشته باشد و امیدواریم که با مشارکت این شرکت، چنین طرح هایی در هرمزگان اجرایی شوند.
مدیرعامل شرکت مونتانا نیز در این نشست بیان داشت: ما در اولین گام برای اجرای شهرک سبز صنعتی در هرمزگان با گروه دانشگاهی در این استان ارتباط برقرار کردیم تا ایده و تجربه های خود در راستای کمک به طبیعت را اجرایی کنیم.
لورو اظهار داشت: حوزه فعالیت ما در زمینه انرژی های نو، مدیریت پسماند و شهرک سبز صنعتی است که با اجرای پروژه هایی در این بخش می توان اشتغال بسیار بالایی ایجاد کرد.
وی تصریح کرد: یکی از موارد مهم در هرمزگان استفاده از تکنولوژی های مربوط به آب دریا در راستای کاهش آلاینده های موجود در آن است که مد نظر خواهیم داشت.
 

منبع ایرنا

کلید واژه :

مونتانا ایتالیا

،

ساخت شهرک سبز صنعتی هرمزگان

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha