کد خبر : ۳۴۴۸۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

به کار گیری نمک محیط زیست را از بین می برد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در شورای شهر مصوبه ای در عدم به کار گیری از نمک برای مقابله با برف داریم ،درخواستم این است که شهرداری به این مصوبه پایبند باشد.

به کار گیری نمک محیط زیست را از بین می برد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، احمد مسجد جامعی در جلسه شورا با اشاره به حمایت جمعی از اصحاب رسانه در جلسه قبل شورا گفت: در جلسه گذشته و در پی سخنان یکی از اعضای محترم، اعضای شورا از بنده حمایت داشتند که لازم می دانم از آنان تشکر کنم. همچنین تشکری هم از دوستان رسانه ای داشته باشم، چرا که بعد از جلسه متوجه شدم دوستان رسانه ای نامه ای در جهت حمایت از من به نگارش درآورده اند.

مسجد جامعی افزود: رابطه من با اصحاب رسانه هیچگاه یکطرفه و از موضع قدرت نبوده است و لذا از این نامه بر خود می بالم و این نامه برای من ارزشمند و افتخار آمیز است.

 وی با اشاره به آغاز فصل سرما و اقدامات پیشگیرانه مدیریت شهری گفت: ما در شورا مصوبه ای در عدم به کار گیری نمک برای مقابله با برف داریم که امیدوارم شهرداری به این موضوع پایبند باشد.

عضو شورای شهر ادامه داد: ما نباید برای مقابله با برف راه سریع و آسان را کنیم، به هر حال برف معصومیتی دارد و چهره شهر را نیز معصومیت می بخشد و این در حالی است که به کار گیری بی قاعده نمک موجب از بین رفتن خاک، درختان و فضای سبز می شود.

مسجد جامعی اظهار داشت: در دوره هایی اینقدر نمک به کار گرفته شده بود که مجبور به تعویض خاک در برخی بزرگراه ها  شدند، لذا در به کار گیری نمک این را تاکید می کنم ما مصوبه عدم به کار گیری یا قاعده مند شدن استفاده از نمک را داریم.

منبع مهر

کلید واژه :

نمک

،

محیط زیست

ثبت نظرات
captcha