کد خبر : ۳۴۴۸۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دکل های مخابراتی برای سلامت کودکان و زنان باردار مضر هستند

یاسوج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اساس نتایج برخی از پژوهشهای انجام شده وجود دکل های مخابراتی برای سلامت انسان به ویژه برای زنان باردار و کودکان مضر است.

دکل های مخابراتی برای سلامت کودکان و زنان باردار مضر هستند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اورنگ ایلامی افزود: این موضوع به صورت دقیق بررسی و در صورت تایید تاثیرگذاری در سلامت، جمع آوری آن ها به جد پیگیری می شود.

وی بیان داشت: طرح پزشک خانواده در شهرهای ایران اجرایی نشده و تنها به صورت پایلوت در دو شهر شیراز و مازندان در دستور کار متولیان امر است.

ایلامی با اشاره به لزوم توجه به دفع بهداشتی زباله ها تصریح کرد: مشارکت مردم در سلامت از دغدغه های دانشگاه علوم پزشکی استان بوده و در این زمنیه نیز گامهای برداشته شده و طبق مصوبات گذشته شرکت آب و فاضلاب شهری موظف به جانمایی محل دفن زباله ها و اتصال سیستم فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) به شبکه فاضلاب شهر است.

وی اظهار داشت: دکه های عرضه مواد غذایی در کنار مدارس شهر یاسوج سلامت دانش آموزان را تهدید می کند و انتظار می رود در این زمینه شهرداری ورود کرده و دکه های بدون مجور را جمع آوری کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: به میمنت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی از ابتدای امسال بهره برداری از ۴۰ پروژه بهداشتی و درمانی استان در دستور کار قرار دارد.

منبع مهر

کلید واژه :

امواج پارازیت

،

امواج رادیویی

،

مایکروویوها

،

دکل های مخابراتی

،

سلامت کودکان

،

زنان باردار

ثبت نظرات
captcha