کد خبر : ۳۴۴۶۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

انتصاب اعضای نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات

اعضای نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات با حکم معاون وزیر ارتباطات، منصوب شدند.

انتصاب اعضای نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، نظام مدیریت سبز با هدف استقرار نظام صرفه جویی و در جهت کاهش هزینه های جاری دولت و اعمال سیاست های مصرف بهینه منابع و حفاظت از منابع پایه و محیط زیست در کلیه دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی، اجرا می شود.

براین اساس فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به بند «ز» ماده (۳۸) قانون برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر اجرای برنامه مدیریت سبز در دستگاه های اجرایی در چهارچوب قوانین مربوطه، در حکمی اعضا و دبیر «نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات» را منصوب کرد.

براین اساس شاهین جعفرپور با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر « نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات» وزارت ارتباطات منصوب شد.

طبق این حکم داوود سبوحی رئیس مرکز بازرسی نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات، مجید خباز مدیر کل امور اداری و پشتیبانی، علیرضا واحد پور فرد ذیحساب و مدیر کل امور مالی، سمیرا انصاری رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، علی اسفیدانی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تلفیق بودجه، سید جمال هادیان طبایی زواره رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، داد ترابیان مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها، به عنوان اعضا منصوب شدند.

در متن این حکم آمده است: « امید است با استعانت به قادر متعال، در ایفای نقش مسئولیت اجتماعی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نسبت به حفظ محیط زیست، تحت عنوان ارتباطات و فناوری اطلاعات سبز در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»

منبع مهر

کلید واژه :

نظام مدیریت سبز

،

ارتباطات و فناوری اطلاعات

ثبت نظرات
captcha