کد خبر : ۳۴۴۶۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مشاغل آلاینده درصورت رعایت شاخص های زیست محیطی در تهران می مانند

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: واحدهای آلاینده و صنوفی که مشمول طرح انتقال از تهران شده اند، می توانند با رعایت الزامات زیست محیطی در سطح شهر به فعالیت خود ادامه دهند.

مشاغل آلاینده درصورت رعایت شاخص های زیست محیطی در تهران می مانند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حمیدرضا تحصیلی در نشست مشترک ساماندهی و اتاق اصناف تهران به رویکرد جدید شرکت ساماندهی در مبحث انتقال صنایع و مشاغل آلاینده اشاره کرد و گفت: از آن جایی که حضور مشاغل در زیست پذیری شهر موثر خواهند بود، مشاغلی که ضوابط زیست محیطی را رعایت کنند می توانند در سطح شهر باقی بمانند.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل  شهر با تاکید بر حضور کافه ون ها در سطح شهر، اظهار داشت:  حضور کافه ون ها در سطح شهر سبب بیداری شهر و حیات شبانه ی پاینخت می شود.

وی در ادامه با اشاره به  این که برخی از صنوف در خارج از محدوده  فعالیت خود مزاحمت هایی را ایجاد می کنند، تصریح کرد: به طور مثال برخی از کسبه دستگاه های ساخت بستنی و آبمیوه خود را خارج از واحد صنفی خود مستقر می کنند که لازم است در راستای روان سازی پیاده راه ها این معضل مرتفع شود.

در این نشست نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران ضمن استقبال از طرح های شرکت، تصریح کرد: اتاق اصناف تهران در راستای زیباسازی راه ها و هم چنین ارتقا سطح خدمات، آمادگی خود را جهت هر گونه کمک به ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اعلام می کند.

وی هم چنین خواستار تشکیل جلسات مستمر در خصوص حل مشکلات اتحادیه های صنفی شد.

گفتنی است در این نشست مقرر شد جلساتی با حضور اتحادیه ی مطبوعات و اتحادیه ی دکه داران در راستای تغییر جداره ی دکه ها و ساماندهی فروش محصولات بر گزار شود.

کلید واژه :

مشاغل آلاینده

،

رعایت شاخص های زیست محیطی

،

تهران

ثبت نظرات
captcha