کد خبر : ۳۴۴۵۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

انتخابات هیات مدیره انجمن ایمنی زیستی برگزار شد

مراسم انتخاب هیات مدیره انجمن علمی ایمنی زیستی برگزار شد.

انتخابات هیات مدیره انجمن ایمنی زیستی برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، اعضای هیات مدیره جدید انجمن علمی ایمنی زیستی در مجمع عمومی این انجمن معرفی شدند.

انتخابات هیئت مدیره انجمن ایمنی زیستی ایران با حضور جمعی از پژوهشگران، دانش پژوهان، علاقه مندان حوزه ایمنی زیستی و زیست فناوری و اعضای این انجمن علمی در سالن همایش های موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر برگزار شد.

بهزاد قره یاضی، رئیس انجمن ایمنی زیستی در مراسم ات هیات مدیره این نهاد علمی، با تشریح عملکرد انجمن در دوره گذشته بر نقش خطیر انجمن های علمی در تصمیم سازی ها تاکید کرد.

وی آگاهی بخشی در حوزه ایمنی زیستی، مهندسی ژنتیک و محصولات تراریخته را هدف اصلی انجمن علمی ایمنی زیستی دانست و از تلاش های جامعه علمی برای دسترسی عموم مردم به دستاوردهای فناورانه و مقابله با ترویج فناوری هراسی تقدیر کرد.

در این انتخابات، بهزاد قره یاضی، اسکندر امیدی نیا، مقصود پژوهنده، بهرام باغبان، سمیرا کهک، جلال الدین رزاز و فهیمدخت مختاری به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره، شقایق فکوری و بهاره زارع به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره، بنفشه درویش روحانی به عنوان بازرس اصلی و شاهین واعظی به عنوان بازرس علی البدل شدند.

کلید واژه :

انتخابات هیات مدیره

،

انجمن ایمنی زیستی

،

ایمنی زیستی

،

ایمنی

،

زیستی

ثبت نظرات
captcha