کد خبر : ۳۴۴۴۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی رودسر خبرداد:

کاهش ۸۰ درصدی تصادفات فوتی موتورسواران در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر با اشاره به فوت ۵ موتورسوار از ابتدای سال جاری تاکنون در تصادفات درون شهری این شهرستان از کاهش ۸۰ درصدی نسبت به سال گذشته خبرداد.

کاهش ۸۰ درصدی تصادفات فوتی موتورسواران در رودسر

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، پیش از ظهر سه شنبه رژه موتوری پلیس راهور و موتورسواران قانونمند به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان رودسر برگزار شد.

فرمانده انتظامی رودسر در حاشیه برگزاری این مراسم در گفتگو با خبرنگار ، اظهارکرد: رژه موتوری نمادین با هدف گرامیداشت هفته ناجا و ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی بین موتورسواران برگزار شد.

سرهنگ بابک علیزاده با بیان اینکه این رژه از میدان شهرداری تا میدان سپاه با حضور راکبان موتورسوار برگزار شد، گفت: علاوه برنیروهای پلیس راهور تعدادی از موتورسواران قانونمند شهرستان رودسر نیز در این رژه حضور داشتند.

وی افزود: استفاده از کلاه ایمنی نقش بسیار موثر و مهمی در کاهش صدمات به هنگام بروز حوادث دارد و باید مورد توجه تمامی موتورسواران قرار گیرد.

فرمانده انتظامی رودسر خاطرنشان کرد: به مناسبت هفته ناجا ۳۰ عدد کلاه ایمنی به موتورسواران قانونمندی که دارای گواهینامه و بیمه نامه هستند و در طول سال قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده اند، به صورت رایگان اهدا شد.

سرهنگ علیزاده تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵ موتور سوار در تصادفات درون شهری در شهرستان رودسر داشته ایم که در مقایسه با سال گذشته ۸۰ درصد کاهش داشته است.

به گفته وی از ابتدای سال جاری در حوزه تصادفات جرحی با کاهش ۱۱ درصدی نسبت به سال گذشته روبه رو هستیم.

کلید واژه :

تصادفات

،

فوتی

،

موتورسواران

،

رودسر

ثبت نظرات
captcha