کد خبر : ۳۴۴۳۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تحریم های آمریکا تاثیری بر صنعت آب و فاضلاب ندارد

نود درصد تجهیزات آب و فاضلاب کشور تولید داخل است

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با کم تاثیر خواندن تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران بر صنعت آب و فاضلاب گفت: بیش از ۹۰ درصد تجهیزات آب و فاضلاب کشور تولید داخل است.

نود درصد تجهیزات آب و فاضلاب کشور تولید داخل است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حمیدرضا جانباز، مدیرعامل آب و فاضلاب کشور با تاکید بر اینکه این نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب فرصت مناسبی برای آشنایی سیستم کارفرمایی با پتانسیل های بخش خصوصی است، گفت: تمامی محصولات ارائه شده در این نمایشگاه به طور مستقیم در پروژه های بخش آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با اشاره به برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، گفت: این رویداد بین المللی فرصت مناسبی است تا شرایطی را برای بخش خصوصی مستعد داخلی فراهم کند تا هم بتوانند توانمندی های خود را عرضه کنند و هم در این نمایشگاه مقایسه ای بین شرکت ها، قابلیت ها و پتانسیل های آن ها به وجود بیاید تا اگر نواقصی وجود دارد در مقایسه با هم بتوانیم آن ها را برطرف کنیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر اینکه این نمایشگاه فرصت مناسبی برای آشنایی سیستم کارفرمایی با پتانسیل های بخش خصوصی است، ادامه داد: این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا بی واسطه مشکلات فعالان این حوزه را بشنویم و با پتانسیل های بخش خصوصی آشنا شویم.

وی با اشاره به حضور شرکت های متعدد خارجی در این دوره از نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، گفت: شرکت های داخلی ما با مشاهده محصولات ارائه شده شرکت های خارجی به این باور خواهند رسید که می توانند بسیاری از فعالیت ها را به سرانجام برسانند و توانایی اجرای بسیاری از طرح ها را دارا هستند بنابراین این رویداد بین المللی باعث خودباوری شرکت های داخلی می شود.

جانباز با تاکید بر اینکه تمامی محصولات ارائه شده در این نمایشگاه به طور مستقیم در پروژه های بخش آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد، عنوان کرد: در حال حاضر در بخش آب کشور به جز اقلامی جزیی در تصفیه خانه ها، بیش از ۹۰ درصد تجهیزات ما مربوط به تولیدات بخش داخلی است و در بخش فاضلاب نیز به جز لوازم قسمت مدیریت لجن حدود ۹۰ درصد از تجهیزات مربوط به تولید داخل کشور است.

کلید واژه :

تجهیزات آب و فاضلاب

،

تولید داخل

ثبت نظرات
captcha