کد خبر : ۳۴۴۳۸۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت خبر داد:

انعقاد تفاهم نامه سازمان بیمه سلامت با انجمن ها علمی

کرمان - قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از انعقاد تفاهم نامه این سازمان با انجمن های علمی به منظور بهره گیری از ظرفیت انجمن ها و ارائه خدمات به جمعیت تحت پوشش این سازمان خبر داد.

انعقاد تفاهم نامه سازمان بیمه سلامت با انجمن ها علمی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عزت الله علیزاده ظهر چهارشنبه در نشست مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اصحاب حوزه سلامت استان با اشاره به برگزاری نشست های متعدد با انجمن های علمی و پزشکی در سطح کشور و استان اظهار داشت: تفاهم نامه انجمن ها و سازمان بیمه سلامت به منظور بهره گیری از ظرفیت های انجمن ها منعقد می شود تا خدمات به موقع به مردم ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ درصد جمعیت استان کرمان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، تصریح کرد: ۷۵ درصد این بیمه شده ها به صورت رایگان خدمات دریافت می کنند و در تعامل با پنج دانشگاه علوم پزشکی استان و یک هزار و ۱۰۰ موسسه، خدمات درمانی را دریافت می کنند.

علیزاده ساماندهی نظام ارائه خدمات درمانی و تشخیصی را مورد اشاره قرار داد و گفت: نیازمند تلاش وزارت بهداشت برای تعامل باسازمان های بیمه ای و مراکز درمانی در بخش دولتی و خصوصی و در کنار آن فرهنگسازی برای عامه هستیم تا با منابع محدودی که در اختیار داریم خدمات را به افراد نیازمند برسانیم.

کلید واژه :

بیمه سلامت

،

انجمن ها علمی

ثبت نظرات
captcha