کد خبر : ۳۴۴۲۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کلاس های سلامت روان در نیوریورک اجباری شد

براساس یک قانون جدید که به تازگی در آمریکا تصویب شده است، تمام دانش آموزان مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان موظف به حضور در کلاس های سلامت روان هستند.

کلاس های سلامت روان در نیوریورک اجباری شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از دیلی میل، براساس یک قانون جدید که به تازگی در آمریکا تصویب شده است، تمام دانش آموزان مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان موظف به حضور در کلاس های بهداشت عمومی هستند. 

به گفته کارشناسان، هدف از تشکیل این کلاس ها بررسی سلامت روان دانش آموزان و آموزش چگونگی حفاظت از سلامت روان است.

محققان می گویند: «نیویورک اولین ایالتی است که حضور در این کلاس ها را از سن 3 سالگی اجباری می کند».

شناسایی علائم اختلال روان و دور کردن افکار منفی از ذهن دانش آموزان از دیگر هدف های تشکیل این کلاس ها است.

انجمن اضطراب و افسردگی آمریکا در تازه ترین بیانیه خود اعلام کرده است: بیش از 20 درصد جمعیت نوجوان آمریکا از اختلالات اضطرابی رنج می برند.

همچنین، حدود 13 درصد از کودکان 8 تا 15 ساله و 21 درصد از نوجوانان سنین 13 تا 18 ساله دارای اختلالات روانی شدید هستند که اگر تحت درمان قرار نگیرند، مشکلات متعددی پدید خواهند آورد.

محققان باور دارند، بیش از 50 درصد بیماری های مزمن از سن 4 سالگی آغاز می شوند و معمولا سالیان سال همراه افراد باقی می مانند.

کارشناسان بهداشت روانی می گویند: «این مسائل در مدارس آموزش داده می شود تا دانش آموزان نه تنها اختلالات خود را شناسایی کنند، بلکه به سرعت برای درمان اقدام کنند».

گزارش سالانه مرکز بهداشت روان آمریکا نشان داد، تعداد دانشجویانی که به مراکز مشاوره مراجعه کرده اند از سال 2011-2010 تا سال 2017-2016 با 6.7 درصد رشد مواجه بوده است.

کلید واژه :

کلاس های سلامت روان

،

نیوریورک

،

سلامت روان

ثبت نظرات
captcha