کد خبر : ۳۴۴۱۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد آبفای استان خبر داد:

خرید و راه اندازی دستگاه لوله یاب/ کشف بهتر انشعابات غیر مجاز

مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد آبفای کهگیلویه و بویراحمد از خرید و راه اندازی دستگاه لوله یاب خبر داد.

خرید و راه اندازی دستگاه لوله یاب/ کشف بهتر انشعابات غیر مجاز

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سلمان جمالفرد پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از تاسیسات آب شرب شهر دهدشت، افزود: برای خرید این دستگاه بالغ بر ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شده و کشف و رصد بهتر تخلفات با بکارگیری این دستگاه عملیاتی می شود.

جمالفرد تصریح کرد: طی سالهای اخیر، یکی از رویکردهای اصلی شرکت آب و فاضلاب استان کشف و جمع آوری انشعابات غیرمجاز و مهندسی مجدد شبکه توزیع آب بوده است.

جمالفرد با بیان اینکه یکی از مشکلات موجود در زمینه جمع آوری انشعاب های غیرمجاز آب، عدم تشخیص انشعاب های غیرمجاز بود، ابراز داشت: در همین راستا خرید دستگاه لوله یاب در دستور کار آبفای استان قرار گرفت و در هفته جاری با خرید این دستگاه و پس از انجام تست های لازم، این دستگاه وارد مرحله عملیاتی شد.

جمالفرد با بیان اینکه بکارگیری دستگاه لوله یاب گام موثری در کنترل و کشف لوله گذاری های غیر قانونی است، گفت: کشف لوله های مدفون، کشف انشعابات غیرمجاز و تشخیص کابل های برق و مخابرات از مزایای استفاده از این دستگاه خواهد بود و با استفاده از این دستگاه علاوه بر افزایش کشف انشعاب های غیرمجاز،  کاهش زمان کشف تخلفات آبی نیز محقق خواهد شد.

کلید واژه :

خرید و راه اندازی دستگاه لوله یاب

،

کشف

،

انشعابات غیر مجاز

ثبت نظرات
captcha