کد خبر : ۳۴۴۰۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهردار تهران خبر داد

هوشمندسازی ترافیک در سال جاری

شهردار تهران از هوشمندسازی ترافیک در سال جاری خبر داد و گفت: یکی از برنامه های جدی شهرداری تهران هوشمندسازی ترافیک است و اقداماتی در این باره صورت گرفته است.

هوشمندسازی ترافیک در سال جاری

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محمدعلی افشانی امروز در برنامه رصد و مانیتورینگ ترافیک شهر تهران در نخستین روز ماه گفت: شهادت جمعی از هموطنان عزیز که ناجوانمردانه در حادثه تروریستی در اهواز به شهادت رسیدند را تسلیت می گویم.

شهردار تهران در ادامه ضمن تبریک سال  نو تحصیلی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته در حوزه حمل و نقل و ترافیک تهران وضعیت خوبی داریم.

وی ادامه داد: مردم نگرانی در این باره نداشته باشند و مسئولان با رصد ساعت به ساعت نواقص را برطرف کنند.

وی به بروز تصادفات در بزرگراه ها و معابر شهری اشاره کرد و گفت: تصادف یک بخش اجتناب ناپذیر است اما با رعایت قانون بخش عظیمی از مشکلات قابل پیگیری است.

افشانی افزود: هوشمندسازی ترافیک در سال جاری یکی از برنامه های جدی شهرداری تهران است. تلاش می کنیم بخش بیشتری از حمل و نقل را هوشمند کنیم.

شهردار تهران گفت: لزوم معاینه فنی مهم است و امسال شهروندان برای ورود به محدوده طرح ترافیک تشویق شدند که از معاینه فنی ویژه استفاده کنند.

وی به آلودگی هوای تهران در نیمه دوم سال اشاره کرد و گفت: باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم و برنامه های جدی برای رفع آلودگی داشته باشیم.

کلید واژه :

هوشمندسازی ترافیک

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha