کد خبر : ۳۴۴۰۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه موقت تهران

وحدت ملت ایران دشمنان را در جنگ اقتصادی شکست می دهد

کرمان - - امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه اتحاد و همبستگی ملت ایران دشمنان را در جنگ اقتصادی شکست خواهد داد، گفت: در جنگ اقتصادی نیز همانند جنگ نظامی پیروز خواهیم شد.

وحدت ملت ایران دشمنان را در جنگ اقتصادی شکست می دهد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، ، حجت الاسلام کاظم صدیقی روز شنبه در آیین رژه نیروهای دریایی، نظامی و انتظامی شهرستان سیرجان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه انقلاب ما حسینی و عاشورایی افزود: رشادت جوانان و اخلاص دلاورمردان میهن اسلامی و اتحاد و انسجام ملت در برابر دشمن بعثی رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی گفت: در این سال ها ملت ایران از دشمنی ها خسته نشدند زیرا این ملت با خون جوانانی به پیروزی رسید که توانست بر قدرت های شرق و غرب غلبه کند و نتیجه آن اثبات اقتدار ایران اسلامی و پیروزی نهایی در هشت سال دفاع مقدس شد.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه امروز آمریکا را در جنگ اقتصادی و تبلیغاتی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شکست خورده می بینیم افزود: این ملت با تحمل مشکلات دشمنان را خسته می کنند.
وی ادامه داد: ملت ایران در جنگ اقتصادی نیز همانند جنگ نظامی که به قدرت منطقه دست یافتند پیروز میدان خواهند بود.
حجت الاسلام صدیقی، هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت جوانان و اتحاد و همبستگی مردم در برابر دشمنان دانست و افزود: امروز نیز اتحاد و همبستگی جوانان برای مقابله با مستکبران عالم و دفاع از نظام اسلامی بیش از گذشته است.
فرمانده ناوگان پشتیبانی دریایی جنوب نیز گفت: در حالی هفته دفاع مقدس را گرامی می داریم که استکبار 40 سال علیه این نظام و ملت ایران اسلامی توطئه می کند و از هر فرصت و ابزاری برای شکست این انقلاب استفاده کرده اما همچنان شکست خورده است و نمی تواند باور کند این ملت و جوانان دلیرش شکست ناپذیرند.
امیر دریادار افشین اسکندرزاده با اشاره به اینکه ملت ایران از نعمت وجود ولایت و رهبری برخوردار هستند افزود: ملت ایران با اتحاد و همبستگی تاکنون همه ترفندها و توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.
وی گفت: دوران دفاع مقدس روزهای استحکام پایه های نظام اسلامی بود و دشمن کوردل می خواست با حمله نظامی بر این کشور مسلط شود اما امروز قدرت نظامی ما می تواند به دفاع از ملت و نظام اسلامی بپردازد و این دشمن است که می ترسد.
امروز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس آیین رژه نیروهای نظامی و انتظامی یگان های دریایی سیرجان در خیابان امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.
/3029/7435/9895/1772

 

کلید واژه :

وحدت ملت ایران دشمنان را در جنگ اقتصادی شکست می دهد

،

ثبت نظرات
captcha