کد خبر : ۳۴۴۰۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ایستگاه دوستی با آب در مدارس جنوب شرق تهران

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با شروع سال تحصیلی جدید و در روز جشن شکوفه ها ایستگاه «دوستی با آب» در مدارس ابتدایی جنوب شرق استان تهران برپا شد.

ایستگاه دوستی با آب در مدارس جنوب شرق تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سعید محمدیان پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در نخستین روز سال تحصیلی ۹۷ و با ورود دانش آموزان پایه اولی مقاطع ابتدایی به مدارس، ایستگاه دوستی با آب به منظور نهادینه سازی مصرف بهینه و درست این مایه حیاتی در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، قرچک و پیشوا به صورت همزمان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران افزود: ایستگاه دوستی با آب در مدرسه شاهد شهرستان ورامین با حضور دکتر نقوی نماینده مردم شریف شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی فرماندار، ریاست اداره اطلاعات و ریاست اداره آموزش وپرورش و رئیس پلیس راهور این شهرستان برگزار شد همچنین در ایستگاه دوستی با آب مدرسه ابتدایی بهار شهرستان پاکدشت دکتر قمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شهردار و تعدادی از روسای ادارات این شهرستان حضور داشتند.

محمدیان با اشاره به نقش کلیدی و محوری دانش آموزان در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود و محدودیت منابع آبی فرهنگ سازی مصرف بهینه آب امری ضروری است و دانش آموزان به عنوان قشر آینده ساز جامعه می توانند نقش عمده ای در این زمینه ایفا کنند.

وی بابیان این که برنامه های آموزشی و فرهنگی متنوعی از سوی شرکت آبفا جهت ترویج فرهنگ مصرف درست آب در بین دانش آموزان انجام می شود تصریح کرد: برپایی ایستگاه دوستی با آب یکی از برنامه های مذکور است که سالانه با آغاز سال تحصیلی جدید انجام می شود.

محمدیان اضافه نمود: در این ایستگاه های دوستی با آب راهکارهای صحیح مصرف آب نیز به دانش آموزان آموزش داده شد و بسته های آموزشی و فرهنگی با موضوع فرهنگ سازی مصرف بهینه این نعمت خدادادی توزیع شد.

کلید واژه :

ایستگاه دوستی با آب

،

مدارس جنوب شرق تهران

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha