کد خبر : ۳۴۴۰۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کودک هفت ساله در روستای مرزی گنبد در آب انبار غرق شد

فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از غرق شدن دختر هفت ساله از اهالی روستای مرزی هوتن در بخش داشلی برون گنبد به علت افتادن در آب انبار خبر داد.

کودک هفت ساله در روستای مرزی گنبد در آب انبار غرق شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سرهنگ محمدرضا سراوانی گفت: در این حادثه که عصر دیروز رخ داد، "ناجیه" کودک هفت ساله هنگام بازی، داخل آب انبار منزل شان می افتد.
وی افزود: پس از اطلاع خانواده از این حادثه، کودک از آب انبار خارج و بلافاصله به درمانگاه روستای "کرند" از روستاهای همجوار، اعزام می شود اما این تلاش ها بی نتیجه بوده و او قبل از رسیدن به درمانگاه فوت می کند.
به گزارش ایرنا، به علت کمبود آب شرب و دام در بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس بویژه در سال های اخیر به دلیل خشکسالی و کاهش آب رودخانه اترک، هم اکنون به 17 روستا از حدود 30 روستا و نقطه جمعیتی این بخش به صورت سیار آبرسانی می شود.
اشتغال اهالی این بخش مرزی به کشاورزی و دامپروری سبب شده تا بیشتر آنان برای مصارف شرب و دامی خود از آب انبار استفاده نمایند.
شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و مقرر هنگ مرزی اترک گلستان که مسئولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران با کشور ترکمنستان را در محدوده این استان به طول تقریبی 350 کیلومتر برعهده دارد، در این شهرستان می باشد.
انتهای پیام

کلید واژه :

گنبد

،

آب انبار

ثبت نظرات
captcha