کد خبر : ۳۴۳۹۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استان گلستان گفت

ورزش تندباد در گلستان موجب ایجاد خسارت شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استان گلستان گفت: بارش شدید باران و وزش تندباد عصر امروز چهارشنبه گلستان، موجب شکسته شدن درختان و وارد شدن خسارت به تاسیسات زیربنایی و چند خودرو شد.

ورزش تندباد در گلستان موجب ایجاد خسارت شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، مجتبی جمالی اظهار داشت: وزش شدید باد در گرگان موجب شکسته شدن درختان، بسته شدن موقتی خیابان ها در نتیجه سقوط تنه و شاخه ها و همچنین قطعی خطوط انتقال برق برخی محلات شد.
وی بیان کرد: باران شدید باران و وزش تندباد در شهرهای دیگر استان هم موجب بروز خسارت هایی شد که تاکنون گزارشی از تلفات انسانی توسط فرمانداری ها ارسال نشده است .
مدیرکل دفتر مدیریت بحران گلستان افزود: تنه های شکسته شده درختان از معابر استان در حال جمع آوری است و برق قطع شده محلات هم با حضور به موقع نیروهای امدادی وصل شد.
به گفته جمالی، بر اساس پیش بینی هواشناسی، بارش باران و وزش تندباد تا صبح فردا پنجشنبه ادامه دارد و در این مدت فرمانداری هاو دیگر نیروهای امدادی گلستان در حالت آماده باش هستند.
در همین پیوند، سید علیرضا حسینی معاون فرماندار گمیشان هم به ایرنا گفت: وزش تندباد عصر امروز، موجب سقوط چند دکل فشار قوی و قطع برق برخی مناطق شهری و روستایی شهرستان شد که تلاش برای وصل شدن برق این مناطق ادامه دارد .
بر اساس اعلام هواشناسی، حداکثر سرعت ثبت شده امروز وزش باد گلستان 90 کیلومتر در ساعت و مربوط به شهر گرگان بود.
انتهای پیام

کلید واژه :

ورزش تندباد

،

گلستان

،

خسارت

ثبت نظرات
captcha