کد خبر : ۳۴۳۹۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هشدار هواشناسی استان تهران

مردم کنار مسیل ها و رودخانه ها اتراق نکنند

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای به مردم هشدار داد که عصر امروز و فردا در کنار مسیل ها، رودخانه ها و مناطق مرتفع اتراق نکنند.

مردم کنار مسیل ها و رودخانه ها اتراق نکنند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اطلاعیه روز چهارشنبه اداره کل هواشناسی استان تهران حاکی از آن است که به علت شدت بارش در نیمه شمالی استان بخصوص ارتفاعات شرقی در ساعات بعدازظهر امروز و فردا اتراق در کنار رودخانه ها و مسیل ها و مناطق مرتفع مخاطره آمیز است.
همچنین در این گزارش از شهروندان خواسته شده است که به سبب رخداد تندباد موقتی و گرد و خاک به ویژه در مناطق جنوبی استان تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.
خاطر نشان می شود اداره کل هواشناسی استان تهران صبح امروز(چهارشنبه) در اطلاعیه ای با بیان اینکه امروز و فردا هوای تهران خنک می شود از رگبار و تندباد موقتی در بعد از ظهر امروز ( چهارشنبه) و فردا خبر داد.
همچنین براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی سه روز آینده وضعیت جوی استان تهران نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات (بخصوص بعد از ظهر امروز و فردا) با رگبار، رعد و برق و تندباد موقتی پیش بینی می شود و در مناطق جنوبی استان تهران همراه با گرد و غبار خواهد بود.
بر اساس این گزارش شدت بارش در بخش های شمالی استان مخصوصا ارتفاعات فیروزکوه است.

کلید واژه :

مسیل ها

،

رودخانه

ثبت نظرات
captcha