کد خبر : ۳۴۳۹۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهارستان:

مقابله با پسماندسوزی در بهارستان نیازمند همکاری همه ارگان ها است

بهارستان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهارستان با اشاره به اینکه مقابله با پسماند سوزی در بهارستان نیاز به همکاری همه ارگان ها دارد از مهار یک مورد پسماندسوزی گسترده در این شهرستان خبر داد.

مقابله با پسماندسوزی در بهارستان نیازمند همکاری همه ارگان ها است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، شیدا اکار مهار یک مورد پسماندسوزی گسترده با همکاری آتش نشانی «اورین» اظهار داشت: کارشناس این اداره طی گشت روز گذشته با مشاهده دود بسیار غلیظ در جاده آدران به سمت شهریار، به محل مذکور مراجعه کرد که با حجمی وسیع از یک ضایعات سوزی مواجه شد.

اکار در ادامه افزود: پس از تماس تلفنی کارشناس با آتش نشانی اورین اقدام به مهار آتش و جلوگیری از ادامه روند آلودگی هوای ناشی از آن انجام شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه مانند بسیاری از موارد دیگر به دلیل عدم حضور متخلف، هیچگونه اقدام قانونی امکانپذیر نبوده، اظهار داشت: این اداره در حد توان و امکانات خود اقدام به گشت و پایش زیست محیطی شبانه روزی کرده و با هرگونه آلودگی زیست محیطی و عوامل آنها برخورد قاطع خواهد داشت اما مسلما این امر به تنهایی نمی تواند پاسخگوی مقابله با موارد متعدد تخلفات باشد و همکاری سایر ارگانهای ذیربط در رسیدن به شهرستان سالم و بدون هرگونه آلودگی ضروری است.

کلید واژه :

پسماندسوزی

،

بهارستان

ثبت نظرات
captcha