کد خبر : ۳۴۳۹۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

طرح مردمی پاکسازی معابر قزوین برگزار شد

طرح تنظیف و پاکسازی خیابان ها و معابر عمومی قزوین همزمان با برگزاری آیین های عزاداری شب تاسوعا با حضور داوطلبان مردمی برگزار شد.

طرح مردمی پاکسازی معابر قزوین برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، این اقدام با حضور 300 تن از دوستداران و فعالان حوزه محیط زیست و با همکاری شهرداری قزوین با عنوان پیام آوران پاکی برگزار شد.
رییس خانه مشارکت مردم در سلامت استان قزوین در حاشیه این برنامه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این اقدام با همکاری و مساعدت شهرداری قزوین و داوطلبین حوزه محیط زیست در حال انجام است.
حبیب الله انصاریان از هیات های عزاداری خواست تا پسماندها و ظروف یکبار مصرف خود را در کیسه های پلاستیکی قرار دهند تا پاکبانان با سرعت و سهولت بیشتری بتوانند آنها را جمع آوری کنند تا شاهد مشکلات بهداشتی و زیست محیطی نباشیم.
وی افزود: این برنامه برای چهارمین سال متوالی در راستای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط زیست در حین برگزاری برنامه های عزاداری هیات ها و دسته جات در حال برگزاری است.
رییس خانه مشارکت مردم در سلامت استان قزوین اظهار داشت: مشارکت کنندگان در این طرح با پوشیدن لباس های متحدالشکل به تنظیف و نظافت معابر و خیابان ها می پردازند.
انصاریان گفت: امیدواریم با اجرای این حرکت شاهد ارتقای فرهنگ حفاظت از محیط زیست توسط شهروندان باشیم.

کلید واژه :

طرح مردمی

،

اکسازی معابر قزوین

ثبت نظرات
captcha