کد خبر : ۳۴۳۹۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

اتوبوس مسافربری در خیابان رجایی آتش گرفت + عکس

صبح امروز یکدستگاه اتوبوس مسافربری در خیابان شهید رجایی آتش گرفت.

اتوبوس مسافربری در خیابان رجایی آتش گرفت + عکس

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام خبر آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس مسافربری شخصی در مسیر شمال به جنوب خیابان شهید رجایی روی پل شهید آوینی، ستاد فرماندهی آتش نشانی عوامل ایستگاه های ۹ و ۸۶ را به محل حادثه اعزام کرد.

با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه اتوبوس مسافربری شخصی درحال حرکت بوده که روی پل بزرگراه شهید آوینی دچار حریق شده است که آتش نشانان بلافاصله ضمن رعایت نکات ایمنی و ایمن سازی محل با استفاده از چند رشته لوله آبدهی از چند نقطه اقدام به مهار آتش کردند و پس از شعله زنی و خاموش کردن آتش سوزی کامل اتوبوس مشغول جستجوی محبوسین احتمالی در حادثه شدند که خوشبختانه هیچ فرد محبوسی در اتوبوس یافت نشد. 

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران با تایید این خبر اعلام کرد: آتش نشانان پس از پاکسازی کامل از آثار به جا مانده این حادثه و ایمن سازی سطح بزرگراه  محل حادثه را به عوامل راهنمایی رانندگی منطقه تحویل داده و به ماموریت خود پایان دادند.

این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت و راننده اتوبوس نیز قبل از شعله ور شدن کامل اتوبوس از خودرو خارج و در جای امن حاضر شده بود.

 

عکس ها: وحید نظافت

کلید واژه :

اتوبوس مسافربری

،

خیابان رجایی

،

آتش

ثبت نظرات
captcha