کد خبر : ۳۴۳۹۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

همدردی وزیر راه با خانواده جانباختگان سانحه اتوبوس

وزیر راه وشهرسازی با تسلیت درگذشت تعدادی از مسافران سانحه تصادف محور نطنز – کاشان و همدردی با خانواده جان باختگان و مصدومان، دستور پیگیری این سانحه در اسرع وقت را صادر کرد.

همدردی وزیر راه با خانواده جانباختگان سانحه اتوبوس

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عباس آخوندی، با تسلیت درگذشت تعدادی از هم وطنانمان در سانحه برخورد اتوبوس مسافری با تانکر سوخت در محور نطنز – کاشان در ایام عزاداری و سوگواری و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) تاکید کرد: این ضایعه دردناک را به ملت ایران و بخصوص به خانواده هایی که عزیزان خود را در سانحه برخورد اتوبوس با تانکر سوخت در جاده ن از دست داده اند تسلیت می گویم و برای مصدومان آرزوی شفای عاجل دارم.

وزیر راه  وشهرسازی به رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای دستور داده که گزارش گروه فنی اعزامی نخست در کمیسیون های ماده های ۱۱ و ۱۲ آیین نامه اجرایی تبصره 1 ماده 31 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی به منظور بررسی دقیق مدارک ماشین ها، رانندگان و شرکت های متبوع آنها و سپس در کمیسیون ایمنی راه ها طرح تا با توجه به محدوده اختیارات قانونی که برای این کمیسیون در نظر گرفته شده، با نهایی شدن دستورات لازم از وقوع سوانح مشابه جلوگیری شود.

آخوندی به سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای دستور داد که در صورت هرگونه کاستی احتمالی اقدامات لازم برای برخورد با مقصران حادثه صورت گیرد.

وزیر راه و شهرسازی در دستور جداگانه ای به دبیر کمیسیون ایمنی راه ها خواستار برگزاری جلسه فوق العاده این کمیسیون برای رسیدگی به این موضوع و اعلام نتیجه به رئیس جمهور شد.

کلید واژه :

ایمنی

،

اسامی مصدومان

،

حادثه اتوبوس و تانکر

،

حمل سوخت

ثبت نظرات
captcha