کد خبر : ۳۴۳۹۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهردار منطقه یک تهران خبر داد؛

تحویل مخازن جمع آوری پسماند به هیئات عزاداری فعال در شمال تهران

شمیرانات- شهردار منطقه یک تهران ضمن تاکید بر حفظ اصالت عزاداری ها در شمال تهران از تحویل مخازن جمع آوری پسماند به هیئات عزاداری فعال در این منطقه خبر داد.

تحویل مخازن جمع آوری پسماند به هیئات عزاداری فعال در شمال تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حبیب اله تاجیک اسماعیلی پیش از ظهر دوشنبه در جمع معاونین ،مدیران این منطقه ضمن تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سیدالشهداء- امام حسین (ع) و تاسوعا و عاشورای حسینی طی سخنانی اظهار داشت: عزاداری در ایام محرم و شور حسینی در شهر برگرفته از باورهای دینی اصیل و راستین مردم است و ما در مجموعه شهرداری منطقه یک تهران تلاش می کنیم اصالت این مراسم در مساجد،هیئات و مراکز مذهبی سطح منطقه حفظ و تقویت شود.

وی گفت: در حوزه اجتماعی و فرهنگی بر این باوریم تا مراسمی که فرهنگ عاشورایی را با همه جوانب آن به شهروندان و به خصوص جوانان و آینده سازان نشان می دهد، اجرا و مورد حمایت قرار دهیم، در حوزه خدمات شهری ، حمل و نقل و ترافیک نیز کلیه امکانات در جهت به حداقل رساندن مشکلات ترافیکی، نظافت ، رفت و روب شهرو حفظ آراستگی محیط زیست به خصوص در نقاط پرجمعیت در این ایام بسیج خواهد شد.

تاجیک اسماعیلی افزود:مخازنی نیز در اختیار کلیه مساجد ،تکایا و هیات های عزاداری فعال قرار داده  شده تا جمع آوری پسماندها و حفظ نظافت محیط شهری  به نحو مطلوب و به سهولت در اطراف مراکز مذهبی صورت پذیرد

کلید واژه :

تحویل

،

مخازن

،

جمع

،

آوری

،

پسماند

،

به

،

هیئات

،

عزاداری

ثبت نظرات
captcha