کد خبر : ۳۴۳۹۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر شرکت توزیع برق ری

هیات های مذهبی توصیه های ایمنی را جدی بگیرند

مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ری با بیان اینکه در ایام محرم برق گرفتگی های زیادی اتفاق می افتد، گفت: هیات های مذهبی هنگام برپایی محافل سوگواری ایام محرم و صفر توصیه های ایمنی را جدی بگیرند.

هیات های مذهبی توصیه های ایمنی را جدی بگیرند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، داود رحیمی افزود: مسئولان هیات های مذهبی هنگام عزاداری سالار شهیدان مراقب نزدیک شدن تجهیزات عزاداری از جمله علم، کتل و بیرق به شبکه و تجهیزات برق رسانی در هنگام شب باشند.
وی تصریح کرد: در ایام محرم سالهای گذشته، برق گرفتگی های زیادی به علت نصب بنر و پرچم در شهرری اتفاق می افتاد که امسال تدابیر ویژه ای در این زمینه اندیشیده شده است.
رحیمی توصیه کرد: هیات ها از هر گونه جوشکاری بر روی پایه ها و صعود افراد از تاسیسات برق رسانی جهت نصب پرچم، پلاکارد و بنر جدا خودداری کنند.
وی یادآور شد: احداث و نصب داربست موقت در حریم و مسیر خطوط برق جهت برپایی تکایا و همچنین ایستگاه های پذیرایی نیز از مواردی است که باید مسئولان هیات های مذهبی توجه لازم را در این خصوص داشته باشند.
مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان ری تاکید کرد: تجهیزات برقی مورد استفاده هیات های مذهبی نظیر میکروفن، باند، سیم، کابل و تابلوهای برقی قبل از شروع مراسم عزاداری باید توسط مسئولان هیات ها مورد بازرسی دقیق قرار گیرد.
وی عنوان کرد: مسئولان هیات های مذهبی با مراجعه به اداره برق و ثبت نام در سامانه می توانند به راحتی انشعاب برق دریافت کنند و ازهر گونه دخالت غیرمجاز در تاسیسات برق رسانی و وصل خودسرانه، غیرایمن و غیرمجاز انشعاب خودداری کنند.
امسال یک هزار و 300 هیات مذهبی در شهرستان ری برنامه های ماه محرم را اجرا می کنند.

انتهای پیام

کلید واژه :

هیات

،

های

،

مذهبی

،

توصیه

،

های ایمنی

ثبت نظرات
captcha