کد خبر : ۳۴۳۸۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فراخوان محیط زیستی هلدینگ داتیس

آلودگی هوا، ذوب شدن یخچال ها و گرم شدن زمین از جمله موضوعات مهمی است که بشر امروزی با آن دست و پنجه نرم می کند.

فراخوان محیط زیستی هلدینگ داتیس

به گزارش پایگاه خبری پایگاه خبری محیط زیست ایران، درمان چنین پدیده ای نیازمند توجه و چاره اندیشی آحاد مردم از جمله فعالان اقتصادی است. مناسبت های محیط زیستی «روز پاکسازی جهان» و «روز حفاظت از لایه ازون» شاید برای همه ما تلنگری باشد برای یادآوری اینکه در جهانی با منابع محدود زندگی می کنیم و اگر خودمان چاره ای برای حفاظت و نگهداری آن نیندیشیم به زودی شاهد زوال و نابودی کامل آن خواهیم بود و آیندگان از این موهبت های الهی بی نصیب خواهند شد.

هلدینگ داتیس، از آغاز کار تا کنون همواره حفاظت از محیط زیست را از اهداف اصلی و اولویت های اجرایی خود قرار داده است.

ما در هلدینگ داتیس به خوبی می دانیم که عملکرد و اثربخشی آرمانی ما، که موجب بهبود کیفیت زندگی ایرانیان می شود تنها با اقدام گروهی و جذب مشارکت مردمی تحقق می یابد. اکنون که گام های آغازین را برداشته و به میانه راه قدم نهاده ایم و زیرساخت های لازم محیط زیستی را فراهم کرده ایم، از شما می خواهیم، با ما همراه شوید تا گام های بعدی را استوارتر برداریم. چرا که همه به خوبی می دانند که وضعیت محیط زیست کشور در شرایط مناسبی نیست و برای درمان دردهای آن به مشارکت همه مردم این سرزمین نیاز است.

هلدینگ داتیس جهت ایفای هرچه موثرتر نقش مسئولیت اجتماعی خود در قبال محیط زیست از همه سازمان ها و NGOهای محیط زیستی دعوت می کند تا رزومه و پروپوزال پیشنهادی، جهت فعالیت های آتی محیط زیستی خود را به آدرس روابط عمومی سازمان PR@datisworldwide.com ارسال کرده تا پس از بررسی آنها نسبت به همکاری و همراهی در پروژه های آتی اقدام کنیم.

کلید واژه :

فراخوان

،

محیط زیستی

،

هلدینگ داتیس

ثبت نظرات
captcha