کد خبر : ۳۴۳۸۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

ارتقای سطح سلامت جامعه با همکاری های بین بخشی قابل تحقق است

ساری - رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران معتقد است ارتقای سطح سلامت جامعه و پیشگیری از بیماری ها از طریق همکاری های بین بخشی قابل تحقق است.

ارتقای سطح سلامت جامعه با همکاری های بین بخشی قابل تحقق است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سید عباس موسوی در دومین نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان در سال جاری که در سالن قلم دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد با بیان اینکه استانداری مازندران شعار نشاط اجتماعی را به درستی در اولویت اصلی برنامه های مدیریت کلان استان قرار داده است ، افزود: سازمان ها باید به صورت جامع و گسترده به حوزه سلامت در بخشهای بهداشت ، درمان و امور اجتماعی بپردازند و تلاش خود را به کیفیت بخشی مصوبات کارگروه معطوف گردانند.

رئیس کلان منطقه ۱ سلامت کشور در ادامه افزود : کاهش بیماری های روانی، ارتقای سطح سلامت جامعه و پیشگیری از بیماری ها و مشکلات این حوزه در مازندران فقط از طریق همکاری های بین بخشی قابل حل است.

گفتنی است در دومین نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان علاوه بر پیگیری مصوبات قبلی مواردی همچون گزارش نتیجه اقدامات انجام شده درخصوص وضعیت سلامت آب شرب روستاهای استان ، وضعیت بهداشت محیط استان و نیز گزارش کمیته ها و گروه های کارشناسی کار گروه سلامت و امنیت غذایی ارایه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

کلید واژه :

سطح

،

سلامت

،

جامعه

ثبت نظرات
captcha