کد خبر : ۳۴۳۸۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس پلیس راهور

ایستگاه های صلواتی موجب ایجاد گره ترافیکی در شهر یزد نشود

یزد- ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) یزد با اشاره به اینکه ایستگاه های صلواتی نباید گره ترافیکی برای مردم در سطح شهر درست کند، گفت: هیات های عزاداری هنگام حرکت در سطح شهر با رعایت مسائل فنی و مقررات مانع ایجاد مزاحمت برای شهروندان شوند.

ایستگاه های صلواتی موجب ایجاد گره ترافیکی در شهر یزد نشود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد پورشمس افزود: برای رعایت حال عزاداران حسینی طرح های ترافیکی برای مناطق شلوغ شهر در نظر گرفته شد که ماموران برای روان سازی ترافیک در محل های مورد نظر حضور دارند.
وی ادامه داد: انتظار است، مسئولان هیات ها نحوه و محل احداث ایستگاه های صلواتی و تکیه ها را به گونه ای ایجاد کنند تا باعث مزاحمت ترافیکی برای شهروندان نشوند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد تصریح کرد: پلیس خود را ملزم می داند که به هر شکل ممکن بستر مناسبی را برای برگزاری عزاداری مردم ایجاد کند.
شمس از آمادگی 100 درصد ماموران تا پایان دهه اول محرم خبر داد و اظهار داشت: برای روزهای تاسوعا و عاشورا برای حدفاصل میدان شهید بهشتی تا میدان آزادی و تقاطع مهدی محدودیت هایی در نظر گرفته شد.
پورشمس تصریح کرد: همچنین در روز تاسوعا و عاشورای حسینی برای خیابان قیام، بلوار امامزاده جعفر و خیابان سلمان محدودیت های ترافیکی به صورت مقطعی در نظر گرفته شد .
وی با تاکید بر اینکه ایمنی تردد عابران برای پلیس امر بسیار مهمی است، خاطر نشان کرد: تلاش این است که در عین اجرای خوب و با شکوه مراسم عزاداری ، نظم مناسب در معابر و خیابان ها برقرار شود.
استان یزد یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که 60 درصد در شهرستان یزد زندگی می کنند.
انتهای پیام

کلید واژه :

ایستگاه

ثبت نظرات
captcha