کد خبر : ۳۴۳۸۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس اداره راهداری تایباد عنوان کرد

کاهش ۵۰ درصدی تصادفات منجر به فوت در تایباد

تایباد-رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد گفت: طبق آمار موجود در چهار ماهه ابتدایی سال جاری شاهد کاهش ۵۰ درصدی تصادفات منجر به فوت بودیم.

کاهش ۵۰ درصدی تصادفات منجر به فوت در تایباد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علی اصغر کرباسی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ارتقاء ایمنی برای مسافرین اولویت کاری در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای است و این اداره با همکاری پلیس راه ، اورژانس ، هلال احمر توانست با بکارگیری تمام توان در چهار ماهه اول سال جاری ۵۰درصد حوادث رانندگی منجر به فوت در راههای برون شهری و روستایی خود را در مقایسه با سال گذشته کاهش دهد.

وی افزود :حضور گشت های راهداری با همکاری پلیس راه ، دوربین های نظارتی ، ترمیم و تعویض علائم،آشکار سازی نقاط  مستعد حادثه، افزایش سطح آگاهی و مهارت رانندگان ، نظارت بر بازدیدهای فنی ناوگان عمومی و تلاشهای شبانه روزی راهداران از عوامل تأثیر گذار در کاهش تلفات جاده ای در محورهای حوزه استحفاظی این شهرستان بوده است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد ادامه داد :لزوم رعایت نکات ایمنی در راهها باید همیشه مورد توجه رانندگان باشد واگر رانندگان و علی الخصوص موتورسواران در هنگام استفاده از وسیله نقلیه، قوانین راهنمایی رانندگی را رعایت کنند و حتما جهت مصونیت بیشتر خود از کلاه ایمنی استفاده کنند بدون شک آمار تصادفات و تلفات خود به خود کاهش خواهد یافت.

کلید واژه :

تصادفات

،

منجرفوت

،

تایباد

ثبت نظرات
captcha