کد خبر : ۳۳۳۹۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت

پروژه های آبرسانی گلستان نیازمند یک هزار میلیارد تومان اعتبار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت: برای به پایان رساندن پروژه های آبرسانی در گلستان بالغ بر 1000 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که جذب که این اعتبار برای دستگاه های اجرایی به سادگی میسر نخواهد بود.

پروژه های آبرسانی گلستان نیازمند یک هزار میلیارد تومان اعتبار

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بهزاد هرمزی 110 روستای استان فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند که این تعداد در فصل تابستان به 280 روستا افزایش می یابد.

وی خاطرنشان کرد: شاخص برخوردای روستائیان از آب شرب در استان 69.8 است که از میانگین کشور 5 درصد کمتر است.

هرمزی در ادامه در خصوص آب شیرین کن روستای نیاز آباد، گفت: با افتتاح این آب شیرین کن که با حضور وزیر نیرو صورت گرفت، 7 روستا با 23 هزار مشترک از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

وی با اشاره به پروژه احداث تاسیسات نمک زدایی مجتمع فجر 6، تصریح کرد: بر اساس قرارداد منعقد شده، تامین آب شرب با ظرفیت 1550 متر مکعب در شبانه روز برای روستاهای هوتن و کرند به صورت شبکه توزیع و تامین آب شرب 11 روستای منطقه نوار مرز به صورت ناوگان تانکر در برنامه خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ادامه داد: از جمله تعهدات این شرکت حفر و تجهیز 3 حلقه چاه، 42 کیلومتر شبکه داخلی و 12 کلیومتر اجرای خط انتقال است که تاکنون 80 دردصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


انتهای پیام

کلید واژه :

پروژه های آبرسانی گلستان

،

اعتبار

،

پروژه های آبرسانی

،

گلستان

ثبت نظرات
captcha