کد خبر : ۳۳۱۸۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شهردار پلدختر گفت

شهرداری کیسه زباله در اختیار هیات های مذهبی پلدختر قرار داد

خرم آباد- پایگاه خبری محیط زیست ایران - شهردار پلدختر گفت: بمنظور حفظ پاکیزگی سطح شهر ، کیسه زباله بزرگ به اندازه کافی بین هیات های مذهبی، تکایا و ایستگاه های صلواتی شهر توزیع شده است.

شهرداری کیسه زباله در اختیار هیات های مذهبی پلدختر قرار داد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، صمد چراغی پور اظهار داشت: این اقدام شهرداری در راستای جلوگیری از ریختن ظروف یکبار مصرف و حفظ بهداشت شهری در ایام محرم و پخش نذورات می باشد.
وی افزود: همزمان با شور و شعور حسینی و تعقل و تدبر در فلسفه عاشورا رعایت بهداشت محیط نیز فرهنگ سازی شود تا پس از عزاداری های حسینی چهره شهر همچنان بدون پسماند ظروف یک بار مصرف خالی از زباله باقی بماند.
شهردار پلدختر خاطرنشان کرد: ریختن نوشیدنی و آش رشته داغ در ظروف یک بار مصرف شفاف به شدت ناسالم و برای سلامت افراد مضر است بنابر این انتظار می رود شهروندان بسته نذورات خود را از نوشیدنی و خوراکی های سالم مانند میوه انتخاب کنند.
شهردار پلدختر اظهار امیدواری کرد: با همکاری و مشارکت عمومی شهروندان ، هیات ها ، تکایا و مساجد با شهرداری عزاداری در فضایی توام با معنویت ، پاکیزگی و رعایت بهداشت که تضمین کننده سلامت عزاداران می باشد را شاهد باشیم.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است .
7272/6060

انتهای پیام /*

 
 
 
 
 
 
ثبت نظرات
captcha