کد خبر : ۳۳۱۷۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت

۲۷۰ کیلومتر کار انتقال آب به شهر کرمان از داخل استان آغاز شده است

کرمان - مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت: ۲۷۰ کیلومتر کار انتقال آب به شهر کرمان از داخل استان آغاز شده که باید در جهت اجرای آن از تسهیلات ماده ۵۶ استفاده شود.

۲۷۰ کیلومتر کار انتقال آب به شهر کرمان از داخل استان آغاز شده است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، ابراهیم علیزاده در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمان گفت: در سطح استان کرمان پروژه های آبی زیادی را شاهد هستیم از جمله انتقال آب به شهرهای شمالی که به دو بخش تقسیم شده اند.

وی افزود: ۲۷۰ کیلومتر کار انتقال آب به شهر کرمان از داخل استان آغاز شده که باید برای آن از تسهیلات ماده ۵۶ استفاده شود.

علیزاده تصریح کرد: پروژه انتقال آب صفارود از دیگر پروژه های آبرسانی در استان است که بر طبق ماده ۵۶ در حال عملیاتی شدن است اما دو بانک انصراف داده اند که در حال رایزنی برای حل این موضوع هستیم.

وی یادآور شد: شاه کلید حل مشکلات استان ۹۸۰ میلیارد تومان تسهیلات است که باید دریافت شود.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت: پیگیری پروژه انتقال آب به شهر کرمان از سوی مسئولان باید بسیار اهمیت داشته باشد و همه استان در این خصوص باید با هم همکاری کنند که کار اساسی در سه محور صورت گیرد که اصلاح سقف موافقت نامه برخی از طرح ها یکی از این موارد است که به شدت با آن مخالفت می کنند زیرا عدد ارائه شده نجومی است.

وی افزود: مورد بعدی مجوز ماده ۲۳ است که دولت به شدت با آن مقاومت می کند که باید همه مدیران استان جلسه بگذارند و طرح ارائه دهند که دفاع و پیگیری آن بر عهده ماست.

وی به موضوع سوم اشاره کرد و بیان داشت: ماده ۵۶ آبرسانی به شهر کرمان باید به صورت جدی از سوی مسئولان پیگیری شود.

ثبت نظرات
captcha