کد خبر : ۳۰۶۹۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس هیات مدیره موسسه ناجیان نبض زمین آذربایجان غربی

ناجیان نبض زمین برای پاکسازی طبیعت آستین بالا زدند

ارومیه- پایگاه خبری محیط زیست ایران- رییس هیات مدیره موسسه ناجیان نبض زمین آذربایجان غربی با اشاره به تداوم سلسله برنامه های پاک سازی محیط زیست توسط این موسسه گفت: 160 امین برنامه این موسسه همزمان با روز جهانی پاک سازی /23 شهریور/ برگزار می شود.

ناجیان نبض زمین برای پاکسازی طبیعت آستین بالا زدند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، فرانک چراغیان روز پنجشنبه در گفت و گو با با اعلام اینکه این برنامه با عنوان "زباله نریزیم" فردا /جمعه/ برگزار می شود، افزود: در قالب این برنامه، اعضای این تشکل غیردولتی پارکینگ بزرگ روستای گردشگری بند را پاکسازی می کنند.
وی با بیان اینکه شرکت مردم در کمک به اجرای این برنامه آزاد است، بیان کرد: یکی از اهداف این برنامه ایجاد حساسیت برای نریختن زباله در محیط زیست است که امیدواریم با همکاری رسانه ها به این مهم دست یابیم.
وی از سایر تشکل های مردم نهاد فعال در حوزه محیط زیست برای شرکت در این برنامه دعوت کرد و با اشاره به نقش شبکه های اجتماعی در فرهنگ سازی برای حفاظت از محیط زیست، ادامه داد: حجم قابل توجهی از فعالیت های فرهنگی این سازمان مردم نهاد از طریق شبکه های اجتماعی پیگیری شده و هدف اصلی فرهنگ سازی در جامعه است.
به گزارش مسوولان با تامین مکان مناسب برای دفع زباله در محل تجمع گردشگران طبیعت و مردم با جمع آوری زباله در کیسه و دفع اصولی آنها می توانند در امر مدیریت پسماند و جلوگیری از آلودگی محیط زیست مشارکت کنند.
پس از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید و افزایش تعداد سازمان های مردم نهاد به ویژه در زمینه محیط زیست، ضریب حساسیت جامعه نسبت به آلودگی های محیط زیست افزایش یافته اما همچنان مردم و مسوولان باید به دنبال فرهنگ سازی در این زمینه باشند.
سیاست دولت تدبیر و امید توسعه کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد و توسعه مشارکت های اجتماعی و فرهنگی است زیرا این امر در نهایت به حل مشکلات جامعه منجر می شود.

انتهای پیام
 
 
 
 
 
 
 
کلید واژه :

ناجیان نبض زمین

،

پاکسازی طبیعت

ثبت نظرات
captcha