کد خبر : ۲۹۸۴۲۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس حوزه قضایی و قضات دادگستری بخش کهریزک

کشف جنازه در مجتمع دفن زباله آرادکوه تهران

شهرری- پایگاه خبری محیط زیست ایران- رئیس حوزه قضایی و قضات دادگستری بخش کهریزک با تایید خبر کشف جنازه در مجتمع دفن زباله آرادکوه گفت: آثار متعدد ضربات چاقو در قفسه سینه، گردن و دست این مرد جوان که جسدش در میان زباله ها کشف شده مشهود است.

کشف جنازه در مجتمع دفن زباله آرادکوه تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حجت الاسلام علی عباسی روز چهارشنبه اظهارداشت: صبح روز دوشنبه (19 شهریورماه) جسد مردی در حدود 30 تا 32 ساله در مجتمع پردازش زباله آراد کوه کشف شد.
به گزارش مجتمع پردازش و بازیافت زباله آرادکوه زیرمجموعه سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در کیلومتر 23 جاده قدیم تهران – قم در جنوب کهریزک واقع شده است.
رئیس حوزه قضایی و قضات دادگستری بخش کهریزک تصریح کرد: این جنازه همراه با تریلرهای حمل زباله به درون آرادکوه آورده شده و کارکنان این سایت زمانی متوجه حضور جنازه شدند که بر روی نوار نقاله پردازش قرار گرفته بود.
وی افزود: طبق گفته کارکنان مجتمع، این فرد با لباس زیر و زیورآلاتی مانند گردن بند و ساعت مچی در میان زباله ها پیدا شده است.
عباسی با بیان اینکه پرونده این قتل به پلیس آگاهی ارجاع داده شده عنوان کرد: هویت مقتول هنوز شناسایی نشده و پلیس در حال بررسی و تحقیق است.

انتهای پیام

کلید واژه :

کشف جنازه

،

مجتمع دفن زباله

،

آرادکوه تهران

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha