کد خبر : ۲۹۸۰۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عوارض آلایندگی معادن شهر قدس

آلودگی محیط زیست سرخه حصار با فاضلاب صنعتی نفت پارس

قدس- رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهرقدس گفت: عوارض آلایندگی معادن شهر قدس باید به حساب این شهرداری واریز شود.

آلودگی محیط زیست سرخه حصار با فاضلاب صنعتی نفت پارس

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محسن عسگری عصرچهارشنبه در جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس طی سخنانی با اشاره به لزوم جدیت برای پیگیری وصول مطالبات شهرداری اظهار داشت:  دادستان شهرقدس بعنوان رییس شورای حفظ بیت المال باید به صورت جدی پیگیر این امور باشد و ما در شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم باید در این مسیر گام برداریم.

وی افزود: یکی از مهمترین مطالبات شهرداری قدس از معادن و شن و ماسه است که برای میزان دقیق این مطالبات باید اندازه برداشت این معادن مشخص شود، چرا که معادن میزان برداشت خود را پنهان می کنند بنابراین پیشنهاد می شود شورا و شهرداری هزینه تعیین دقیق این برداشت ها را جهت اخذ مطالبات و کاهش خطرات برداشت غیرمجاز تقبل کند.

عسگری با اشاره به اینکه موضوع مهم دیگر عوارض آلایندگی معادن است گفت: این عوارض باید مستقیما به حساب شهرداری واریز شود زیرا در حوزه جغرافیایی شهرقدس است و لازم است پیگیری های لازم برای دریافت آن انجام شود.

وی در خصوص آلودگی نفت پارس گفت: فاضلاب صنعتی نفت پارس وارد قسمتی از سرخه حصار می شود که موجب آلودگی محیط زیست و نارضایتی شهروندان شده است و طی سال گذشته اقداماتی صورت گرفت که نتیجه بخش نبوده در حالی که این شرکت باید تصفیه خانه داشته باشد ولی هنوز اقدامی در این مورد نکرده است و نیازمند پیگیری بیشتر مسئولان است.

کلید واژه :

فاضلاب

،

پروژه فاضلاب

،

مصرف فاضلاب تصفیه شده

،

آلودگی محیط زیست

،

سرخه حصار

،

فاضلاب صنعتی

،

نفت پارس

ثبت نظرات
captcha