کد خبر : ۲۷۹۲۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس دانشکده شیمی دانشگاه امیرکبیر

بررسی راهکار رفع معضل پساب صنعتی با همکاری دانشگاه ها و صنعت

رییس دانشکده شیمی دانشگاه امیرکبیر بزرگنمایی مشکلات را موجب افزایش همکاری دستگاه ها با دانشگاه ها دانست و گفت: با برگزاری کنفرانسی درصدد تبادل تجربیات در زمینه حل معضل پساب صنعتی هستیم.

بررسی راهکار رفع معضل پساب صنعتی با همکاری دانشگاه ها و صنعت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دکتر وحید حدادی اصل در نشست هم اندیشی کنفرانس شیمی -صنعت با رویکرد پساب و پسماند که امروز در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد، با اشاره به چالش های آب در کشور، افزود: این چالش ها در کشور وجود دارد و به اعتقاد من با راهکارهای علمی قابل حل است.

وی با تاکید بر این که بزرگنمایی مشکلات موجب هدایت دستگاه ها به سمت دانشگاه ها می شود، اظهار کرد: بر این اساس در اسفند ماه امسال، چهارمین دوره کنفرانس شیمی - صنعت با رویکرد پساب و پسماند در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می شود.

حدادی برگزاری این کنفرانس را زمینه ای برای تبادل نظر میان دانشگاهیان و بخش های صنعتی دانست و خاطر نشان کرد: برخی از صنایع موفق به رفع معضل پساب شدند که این کنفرانس بستری برای تبادل تجربیات است.

رییس دانشکده شیمی دانشگاه امیرکبیر دانشگاه ها را محل تولید و انتقال فناوری دانست و گفت: در حوزه پساب دو موضوع "کدام صنعت موفق به رفع معضل پساب شده" و "کدام مشکل به دست دانشگاه ها رفع می شود" مطرح است که در این کنفرانس در این خصوص بحث و تبادل نظر می شود.

انتهای پیام

کلید واژه :

معضل پساب صنعتی

،

همکاری دانشگاه ها و صنعت

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha