کد خبر : ۲۵۷۹۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حسین شهبازی

هوای تهران، ناسالم برای گروه های حساس

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به ناسالم بودن هوای پایتخت برای گروه های حساس طی امروز (19 شهریور) از افزایش دما هوا در تهران خبر داد.

هوای تهران، ناسالم برای گروه های حساس

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حسین شهبازی با بیان اینکه پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۱۹ شهریور) است، اظهار کرد: برای برخی ساعات به ویژه در شبانگاه وزش باد به بزرگی بالاتر از ۵

پایگاه خبری محیط زیست ایران

متر بر ثانیه از سمت نواحی شمال شرقی انتظار می رود.

وی ادامه داد: بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وزش باد در برخی ساعات امروز (۱۹ شهریور) افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

 

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه این شرایط جوی برای ساعات آغازین فردا (۲۰ شهریور) کمابیش ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در این روز وزش باد برای برخی ساعات پیش بینی می شود که گاهی همراه با افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خواهد بود.

به گفته شهبازی همچنین دما هوا در پایتخت تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۹۲ در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۱۰۳ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

کلید واژه :

هوای تهران

،

ناسالم برای گروه های حساس

ثبت نظرات
captcha