کد خبر : ۲۵۷۸۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی

بارش باران در مناطق شمالی وزش باد و گرد و خاک در شرق کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا (۱۹ و ۲۰ شهریور) از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در زابل خبر داد.

بارش باران در مناطق شمالی وزش باد و گرد و خاک در شرق کشور

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، احد وظیفه اظهارکرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی طی امروز (۱۹ شهریور) و فردا (۲۰ شهریور) در ساعات بعد ازظهر در ارتفاعات مازندران بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: طی امروز (۱۹ شهریور) در ارتفاعات آذربایجان غربی و فردا (۲۰ شهریور) در ارتفاعات آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی رشد ابر و بارش پراکنده با احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روز چهارشنبه (۲۱ شهریور) با نفوذ جریانات شمالی ضمن کاهش نسبی دما در سواحل شمالی بارش پراکنده باران در مازندران و گلستان پیش بینی می شود، تصریح کرد: روز پنجشنبه (۲۲ شهریور) در شمال شرق کشور کاهش نسبی دما رخ خواهد داد.

وظیفه با بیان اینکه در این روز در شرق کشور و در منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود، گفت: در سایر مناطق کشور طی سه روز آینده آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.

وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲۰ شهریور) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه (۲۱ شهریور) صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام

کلید واژه :

بارش باران در مناطق شمالی وزش باد و گرد و خاک در شرق کشور

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha