کد خبر : ۲۴۶۷۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای چشین همدان توسط پیمانکار

همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای «چشین» همدان در مرحله تعیین پیمانکار است.

ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای چشین همدان توسط پیمانکار

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بحمیدرضا حاجی بابایی در بازدید روستای «چشین» همدان گفت: ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای «چشین» همدان در مرحله تعیین پیمانکار است.

وی افزود: درخصوص تامین آب شرب روستا، با توجه به بررسی راهکارهای مختلف بهترین شیوه این است که انتقال آب از شهر صورت  گیرد،

حاجی بابایی اظهار بیان داشت: روستاهای قاسم آباد، حسن آباد و شورین در مرحله اضافه شدن به شهر هستند که در مراحل بعدی روستاهای اطراف چیشین به کلانشهر همدان متصل خواهد شد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص راه این روستا نیز اظهارداشت: چهار محور گردشگری باید برای همدان تعریف شود که یکی از محورها روستای چشین است.

وی بابیان اینکه این روستا باید توریستی شود و مطالعات مقدماتی آن نیز کلید خورده است، گفت: مراحل تامین اعتبار عملیات اجرایی باید تسریع شده و پروژه به صورت ویژه پیگیری شود.

حاجی بابایی گفت: درخصوص سالن ورزشی این روستا که ۲۵۰۰ نفر جمعیت دارد نیز زمین موردنیاز جانمایی و مقررشده اعتبار اجرای فوندانسیون از محل خودیاری تامین شود و سپس برای تکمیل و احداث در دستور کار تربیت بدنی شهرستان همدان قرار گیرد

کلید واژه :

فاضلاب

،

پروژه فاضلاب

،

مصرف فاضلاب تصفیه شده

،

کشاوری

،

چشین

ثبت نظرات
captcha