کد خبر : ۲۰۴۱۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

6 طرح بزرگ سرمایه گذاری شهری در ارومیه اجرایی شده است

ارومیه- پایگاه خبری محیط زیست ایران- معاون مالی و اقتصادی شهردار ارومیه گفت: در حال حاضر 6 طرح بزرگ در کنار دهها طرح کوچک سرمایه گذاری در این شهر در حال اجراست و میلیاردها ریال سرمایه گذاری در آنها انجام شده است.

6 طرح بزرگ سرمایه گذاری شهری در ارومیه اجرایی شده است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حسین اشرفی روز پنجشنبه در جمع شهرداران آذربایجان غربی و قزوین افزود: مجتمع تجاری و خدمتی اوریاد، اسپیرو، رزت (ستادیوم)، پل های عابر پیاده، سالن های ورزشی چند منظوره، سیستم جامع حمل و نقل و بار مسافر، نوسازی مجتمع 500 دستگاه، کارخانه تولید انرژی از پسماند های شهری و کمربندی دوم از جمله این طرح هاست.
وی اضافه کرد: طرح سرمایه گذاری تولید انرژی از پسماند های شهری در 2 فاز به صورت پروژه سرمایه گذاری BOT با سرمایه گذاری ترکیه و تکنولوژی آلمان اجرایی شده است.
وی بیان کرد: این طرح پس از افتتاحبه مدت 15 تا 20 سال توسط سرمایه گذاری بهره برداری می شود.
معاون مالی و اقتصادی شهردار ارومیه ادامه داد: مجتمع تجاری رزت (ستادیوم) نیز در 2 فاز و فضای 213 هزار مترمربعی با سرمایه گذاری هشت هزار میلیارد ریالی در دست اجراست.
اشرفی گفت: پروژه اوریاد نیز در سه فاز به صورت روش مشارکت مدنی و با سرمایه گذاری چهار هزار میلیارد ریالی در دست اجرا بوده و از پیشرفت بسیار خوبی نیز برخوردار است.
وی افزود: شهرک ویلایی اسپیرو نیز با 25 واحد تجاری در دست ساخت بوده که این پروژه سرمایه گذاری مقدمه ای برای ساخت شهرک توریستی با 300 واحد ویلایی است.
به گزارش ، شهر ارومیه از جمله شهرهای بزرگ کشور است که 11 هزار هکتار مساحت و بیش از 750 هزار نفر جمعیت دارد.
شهرداران قزوین در راستای بازدید از طرح های مختلف شهری ارومیه به مرکز آذربایجان غربی سفر کرده اند.

انتهای پیام

کلید واژه :

دریاچه ارومیه

،

دریاچه

،

ارومیه

ثبت نظرات
captcha