کد خبر : ۱۸۹۳۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران

افزایش غلظت آلاینده ازن علیرغم شرایط سالم هوای تهران

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به افزایش غلظت آلاینده ازن در تهران طی امروز، از سالم بودن کیفیت هوای پایتخت خبر داد.

افزایش غلظت آلاینده ازن علیرغم شرایط سالم هوای تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حسین شهبازی با بیان اینکه پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۵ شهریور) است، اظهار کرد: در برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی -جنوبی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینکه بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، طی امروز (۱۵ شهریور) وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط سالم است، تصریح کرد: در طول روز بر غلظت آلاینده ازن به طور نسبی افزوده خواهد شد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه این شرایط جوی طی فردا (۱۶ شهریور) کمابیش ادامه خواهد داشت، گفت: در این روز برای برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه پیش بینی می شود.

شهبازی گفت: بر این اساس انتظار می رود طی فردا (۱۶ شهریور) به طور نسبی از غلظت ذرات معلق کاسته شود، همچنین دما تا روز پایانی هفته روند افزایشی خواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۷۰ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز همچنان با شاخص میانگین ۷۰ در شرایط سالم است.

انتهای پیام

کلید واژه :

آلودگی هوای تهران

،

ازن

ثبت نظرات
captcha